O mně

Moje cesta k józe

Jógou jsem byla fascinována a přitahována již od dětství. Zájem o ni mě v průběhu života nepřecházel a problémy se zády plynoucí převážně ze sedavého zaměstnání při překladech z německého jazyka pak znamenaly další impuls cvičit jógu pravidelně. Kromě úlevy od bolestí zad s jógou přišlo i uvolnění psychické, velké zklidnění a rovněž znovuobjevený zdroj energie a radost z malých věcí. Předcvičování jógy se věnuji od roku 2007.

Vzdělání v oblasti jógy

Jsem držitelkou mezinárodního certifikátu pro učitele jógy od Yoga Alliance a zároveň instruktorkou jógy akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky dle vyhlášky číslo 540/2004 Sb.

Kromě tuzemských jógových škol, vzdělávání, kurzů a seminářů jsem měla možnost cvičit s jógovými mistry například na Srí Lance.

Pro sebe i pro vás se s velkým nadšením neustále a soustavně snažím dále rozvíjet své schopnosti a znalosti v oblasti jógy, pohybu, zdravého životního stylu a osobního rozvoje.

Co vás čeká na mých lekcích jógy

Na mých lekcích nikdy nezapomínám na zanedbávanou oblast zad. Její protažení a posílení bývá často opomíjeno, a to i aktivními sportovci. Důležitou roli na mých lekcích hraje i probuzení radosti a energie, k čemuž často využívám prvky z kundalini jógy. Nedílnou součástí lekcí je velmi uvolňující a jemná relaxace v jejich závěrečné části. Opravdu si tak odpočinete, necháte za sebou minimálně celý předchozí den a shodíte přebytečné napětí i stres.

Na mé lekce mohou zcela bez obav přijít i úplní začátečníci. Na vaši pokročilost i zdravotní omezení je na každé lekci brán ohled.

S radostí vás na svých hodinách provedu cestou jógy k uzdravení, vnitřnímu klidu a harmonii.

Těším se na setkání! 

Adéla