Časté dotazy

Mohu přijít na lekci bez registrace a zaplatit hotově na místě?

Z důvodu omezené kapacity studia není bohužel možné přijít bez rezervace a platit hotově. Pro Vaši rezervaci mrkněte prosím na způsob a podmínky rezervace sem.

Mohu přijít i jako úplný začátečník?

Ano, můžete bez obav přijít i jako úplný začátečník. Především lekce jógy s Adélou nejsou orientované na výkon, ale na uvolnění. Budete cvičit podle Vašich možností.

Co znamená, když se přidám na čekací listinu?

Pokud je na lekci plno, máte možnost přidat se na čekací listinu. V případě, že některý z přihlášených klientů zavčas smaže svoji rezervaci, přijde Vám e-mail o přesutí z čekací listiny do potvrzeného stavu a můžete tím pádem přijít na lekci. V této chvíli se rovněž odečte Váš kredit. Na čekací listině nic neplatíte.

Jak smažu svoji rezervaci?

V online rezervaci klikněte na příslušné okénko, kde máte vytvořenou Vaši rezervaci. Úplně vpravo klikněte na ikonku tužky s papírem a zde dejte „smazat rezervaci“.

Mohu vytvořit ze svého uživatelského účtu rezervaci i pro další osobu?

Ano, ze svého uživatelského účtu můžete vytvořit tolik rezervací na kolik Vám dostačuje výše Vašeho kreditu. 

Jsou vaše lekce jógy vhodné v těhotenství?

Především úplným začátečnicím nedoporučuji navštěvovat v těhotenství klasické lekce jógy. V těhotenství je totiž dobré vyhnout se například obráceným polohám, intenzivním rotacím v břišní oblasti, záklonům, posilování břicha a skokům. Doporučuji proto, navštěvovat speciální lekce pro těhotné, které si budete moci užít celé. Tento druh lekcí bohužel aktuálně v rozvrhu nenabízím.

Co na sebe, s sebou?

S sebou nepotřebujete prakticky nic. Ve studiu máme k zapůjčení podložky, deky, meditační polštářky. Na sebe libovolné pohodlné oblečení. Cvičíme bosky.