Kontakt

Kde cvičíme

Jak se k nám dostanete?

Pěšky se k nám dostanete trolejbusem 33 (zastávka Hviezdoslavova), 31 (zastávka Vlárská), případně autobusem 75 (zastávka Vozovna Slatina). Vyjdete nahoru k Penny marketu a přejdete přechod na protější stranu. Odtud se vydáte ještě pár kroků směrem do kopce a po levé straně již uvidíte areál (Hviezdoslavova 29) a rovněž velké množství bezplatných parkovacích míst. Zde prosím zaparkujte Vaše auto.

Následně prosím pojďte k bráně a projděte bránou, která se vždy 15 minut před lekcí a 30 minut po lekci v pravidelných krátkých intervalech sama otvírá.

Samotné studio se nachází v podkroví zelené budovy uvnitř areálu (Hviezdoslavova 29b).

Díky skvělému parkování nás můžete navštívit i z dalších míst poblíž jako je třeba Líšeň, Brno Podolí, Vinohrady, Šlapanice, Židenice, Juliánov, Černovice, Chrlice, Tuřany, Modřice, Holásky, Mokrá-Horákov, Jiříkovice, Kobylnice, Velatice, Slavkov.. Těšíme se na vás!:-)

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Možná najdete Vaši odpověď zde: Často kladené otázky. Pokud ne, pak mě neváhejte kontaktovat.

Vaše osobní údaje (e-mail) budu (Adéla Skolková, IČ 87407361) zpracovávat pouze za účelem zasílání e-mailů ze světa jógy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat.

Kompletní znění zásad ochrany osobních údajů najdete ZDE.