Adéla

S láskou a nadšením jsem pro vás v Brně Slatině vybudovala krásné jógové studio, kam se můžete přijít potěšit, kompletně protáhnout a uvolnit.

Více o mně

Dominika

K józe jsem se dostala přes ajurvédu. Nejvíce mě zaujala ve chvíli, kdy jsem se setkala s její tradiční formou. Ta mě oslovila natolik, že jsem se zapsala ke studiu na České akademii jógy.

Můj přístup k józe i životu je holistický a na svých lekcích se snažím procvičit celé tělo. Vycházím na jedné straně z principů zdravého pohybu, na druhé straně si myslím, že je pro moderního člověka naprosto zásadní umět relaxovat. Co můžete na mých hodinách očekávat? Pomalé vědomé pohyby, důkladné protažení, práci na zpevnění hlubokého stabilizačního systému a samozřejmě relaxaci, někdy zakončenou i nějakým krátkým povídáním k zamyšlení.

Šárka

Už na zdravotní škole mě velmi zajímala anatomie a vnitřní lékařství. V průběhu studia jsem si udělala masérský kurz a zjišťovala jsem, jakými způsoby se mohu starat o své tělo, aby správně fungovalo a bylo zdravé.

Do mé cesty životem přišlo Pilates a já zjistila, že mám víc energie, že jsem ohebnější a pevnější. Rozhodla jsem se proto, že tuto metodu ukážu ostatním, aby mohli zlepšit své zdraví a kondici. Předcvičování Pilates mi dává zklidnění, soustředění na teď a tady a možnost podělit se s ostatními o to co funguje. V roce 2012 jsem absolvovala kurz Pilates akreditovaný MŠMT v Praze a následně další kurzy se zaměřením na Pilates, jógu, zdravou stravu a jiné.

Co vás čeká na mé hodině? 
Posílení středu těla, břišních svalů, zlepšení koncentrace, správné zapojení svalů do pohybu a zlepšení správného držení těla. Toto cvičení je vhodné jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Moc se na vás těším!